Komode dhe shank dite nga ch shif fotot tana bindu

Shitet nga: sefedin Sot 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda e zeze asht nga zvicra posedon raftat dhe njera asht me dyer xhamit shifet ,por asht edhe qoshi special per sherbim qe mund te sherbeheni ne menyren ma te bukur shank i bukur shifeni dhe ejani ja vlen pra ejani dhe binduni;Viber mundeni te thirrni
Ja fotot shiqoni .
Kush imerr ipen falas ulset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim