Komode per dhom dite

Shitet nga: sefedin 07 Pri 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda e zeze asht nga zvicra posedon raftat dhe njera asht mr dyer xhamit shifet ,por asht edhe qoshi special per sherbim qe mund te sherbeheni ne menyren ma te bukur shifeni dhe ejani ja vlen pra lum ai qe imerre klm;Viber mundeni te thirrni 250€
Ja fotot shiqoni .
Kush imerr ipen falas ulset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim