Ofert vetem Bajram Komode dhe shank dite nga ch

Shitet nga: sefedin 22 Qer 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   230 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda e zeze asht nga zvicra posedon raftat dhe njera asht me dyer xhamit shifet ,por asht edhe qoshi special per sherbim qe mund te sherbeheni ne menyren ma te bukur shank i bukur shifeni dhe ejani ja vlen pra ejani dhe binduni;Viber mundeni te thirrni
Ja fotot shiqoni .
Kush imerr vetem per bajram jan nket qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim