ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40EURO

Shitet nga: METI MONT Sot 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
JEMI ME TE LIRET 044 100 035 VIBER 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim