Shatora karrika dhe tavolina044280873

Shitet nga: dritoni Dje 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme shatorat jon me ndriqim si dhe kemi shatora per sezon dimrore numri per kontakt 044280873 TENDA TONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim