Makina te Lamjes

Shitet nga: xxxxxxxxx Sot 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina e lamjes e perdorur por ne gjendje te rregullt
Lavatriqe CANDY e thjesht pa pllak elektronike.
Cmimi 100 e

Gorenje WA 543 Me Program Mekanik.Shpenzon rrym elektrike me pak se lavatriqet me pllak elektronike.Lan shum mir. Esht e ruajtur e pa ndryshkur dhe shum komode.
Cmimi 130 e

Kontakti ne Viber +37744210895
me shkruani edhe ne Email.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim