Makina te Lamjes 2 copa

Shitet nga: 09 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Dy makina te lamjes Te ardhura nga Gjermania
Te perdorura por ne gjendje te rregullt
Lavatriqe CANDY e thjesht pa pllak elektronike.
Lavatriqe thema COMBI-JET elektronike
Cmimi 100 e per copë

Kontakti ne Viber +37744210895
me shkruani edhe ne Email.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim