VITRINA FRIGORIFIKE

Shitet nga: 044 193 729 11 Maj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Vitrina Frigorifike 1m20 x 1m20 te ardhura nga CH, punojne me gaz R22, Temperature +10C° - -20C°.
Mund te perdoren per ekspozim te mishrave te fresketa dhe te ngrira, Peshqi, pemë, perime etj
Pozite horizontale ose vertikale deri ne 45° per ekspozim me te mire dhe mundesi ndarjeje ose kaseta me ane te xhamit per shume lloje te produkteve qe vendosen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim