Zdrukthtari dyer dhe dritare 045327459

Shitet nga: Labinot Bekteshi 01 Dhj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
Shesim dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom
punojm edhe me modele te ndryshme si dhe me ngjyra te ndryshme
te gjitha kto jan me gum e brava e torza komplet
dyert prej 60€-120€
dritaret prej 15€ - 35€
ju mirpresum
TEL. 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim