ROLETA TE JASHTME KLASIKE/ME IZOLIM/

Shitet nga: lulzim Dje 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJME ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR/VETEM NGJYR TE BARDH/ DHE NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR. TE KETO ROLETA MUNDEMI ME INSTALU EDHE MOTORIN/MOTORI PAGUHET EXTRA/.MOTORA KEMI ME QELS DHE ME DIRIGJIM.
OFERT SPECIALE.ROLETA TE PLASTIKES PER DRITARE 80X140 VETEM 30 EURO.dera 80x210 48 euro.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991.
NE EKSPORTOJM NE DY SHTETE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI NE ZVICER DHE NE HOLAND PERMES NDRMARSVE SHQIPTAR.POROSITNI TEK NE ROLETAT NGA ALUMINI DHE DO TE MERNI KUALITETIN DHE PUNEN E CILA I PLOTSON KRITERET E KETYRE DY SHTETEVE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
NJEKOHSISHT JU OFROJM DYER HARMONIK,VENECIANE.PERDE TRAK,ROLO PERDE DHE PERDE ZEBER ME QMIME ME TE VOLITSHME NE TREG.
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim