Gitare

Shitet nga: Shaban 10 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitare klasike , shum pak e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim