Ciftelia& Sharkia

Shitet nga: miftar buqi 23 Shk 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Të tjera
qiftelia sharkia prima si dhe bejm riparimin e veglave te ndryshem muzikore -Ju mirpresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim