Shes pula luftarake , pula misiri dhe biba

Shitet nga: Mergim 10 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Pula luftarake origjinale (malaja) qift dhe ndamas , pula misiri me ngjyre te bardhe. Sgume te bukura per kopsht , biba dhe gjela deti (qurana ) kemi edhe pauna. Pres bleres serioz . Kontakt 044322701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim