Skiaaaaaa

Shitet nga: Fitim 19 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skia te posardhura Nga austria
Per femij
Edhe per te Rritur.
Me qmime te lira edhe mesatare
Dhe kam kpuca nr deri 41 mat mdhaja jo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim