9 Banesa me qera ne Viti

Shitet nga: Sot 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.tiranes pa nr
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Viti
ipenn 9 banesa te gatshme me qera ne viti rruga tiranes viti gerlic apartamentet kan sallon ballkon dhoma kuzhina banjo te gjitha jan te mobiluar kemi edhe mini apartament dhe shpija per me shum info viber 0039-3485477136 te gjitha te reja jan nr 00 377 45 37 80 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim