Shtepia e sapo ndertuar

Shitet nga: besart 03 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet shtepia e sapo ndertuar ne Viti.
Shtepia eshte me 5 ari oborr,me ujesjelles dhe rrymë
Te gjitha procedurat pronësore ,Juridike-kadastrale jane ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim