Shitet Trualli (parcela)

Shitet nga: Islam Mema 05 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

740 EUR

Adresa: Rr. "Sherif Frangu" p. n Viti
Sipërfaqe: 2111 m2
Komuna: Viti
Shitet trualli (parcela) P-70101007-01717-0 me sipërfaqe prej 21ari e 11metra katror (2111m²) në zonën kadastrale Viti në rrugën Sherif Frangu.
Parcela 1717-0 në dy anët kufizohet me rrugët publike, në gjerësi prej 10 dhe 8m. Çmimi për 1 ari është 740€. Parcela 1717-0 e ka të rregulluar gjithë dokumentacionin kadastral, dhe bartja mund të bëhet menjëherë.

Pronar: Islam Mema
Kontakti: +377(0) 45 601 946 (Viber)
Email: islam.mema@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim