Dy Garazhda Per Auto Larje ''URGJENTISHT''

Shitet nga: Shkelqimi Dje 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Të tjera
Shes dy garazhdat per auto larje garazhdat jan te reja sikur cevat ashtu dhe llamarina jan perdor 3 muj
Garazhdat jan te mdhaja jan te nalt edhe per kamiona kshtuqe ski nevoj me la kamiona jasht saj

bej dhe ndrrim me ndonje send tjeter

per info...
00377 45 567 838
mund te shkruani dhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim