Pulat shiten zogzat italianka silver 6+1

Shitet nga: Abdullah 26 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten zogzat italianka silver 5+1.
Tel; +37745-535722 apo në Viber dhe WatssApp Gjindemi në Vushtrri. Ju mirëpresim... Për ta shiquar racen e Italiankes sime, hyni në facebook "Fauna E Abdullahut Vushtrri" ose shenone në YouTube vetum e shenon "Fauna e Abdullahut Vushtrri" apo në linkun; https://youtu.be/Ma8nJz0b9Yg
https://youtu.be/4q5eezmFEwQ
https://youtu.be/bil2CNlJU9I
https://youtu.be/sAvY_yXfTwI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim