Qokolladirk e keksave

Shitet nga: M&M Metal 16 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shes Makinë që i lynë keksat me qokolladë Krembananet etj .


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim