Punojm instalime rrymes elektrike edhe instalim..

Shitet nga: Nehat Hajrizi 19 Krr 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Inxhinjer i diplomum i Mekatronikes.
Punojm instalime rrymes elektrike me standarte evropiane per nje shtepi dy katshe 8 metra me 7, vetem 450 euro, instalime ujit dhe kanalizimit per 2 banjo vetem 230 euro dhe instalime nxemjes qendrore per nje radiator 15 euro per nje spirale 35 euro me kualitet shum te lart prevoj pune 15 vjeqare mundeni me kontaktu ne keta numra telefoni
Viber 049-587-008 044-596-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim