Program profesional për ndërmarrje të ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EMPsolutions 07 Maj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Program profesional për kategori të ndryshme të ndërmarrjeve.
I ndërtuar në versionin Cloud, mundëson akses online kudo që jeni, nga çfardo pajisje!

Duke përfshir të gjitha nevojat e ndërmarrjes suaj, programi EMPsoft njëkohësish ka dhe çmimin më të volitshëm të abonimit si në tregun Rajonal, Evropian dhe atij Ndërkombëtar...

Për më tepër info:
+377 45 523 536
+377 44 969 949
http://fb.com/EMPsolutionsOfficial
http://emp-solutions.info
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim