Compania e Pastrimit IMERI

Shitet nga: Mustafe Imeri 20 Krr 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Ne ju ofrojm keto sherbime
Pastrimin Xhamave
Pastrimin e kauqave trepijav si dhe vetureave ne menyr profsjonale
Mirmbajtje dhe pastrimin e banesave lokalev si dhe te shtepive
Montim i mobilev si dhe sanitari
Mirmbajtje e rrymes ujit si dhe shum sherbime te tjera

Ju Mirpret Companija IMERI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim