AKSION! Nxemje qendrore Instalim & Servisim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Haki Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
AKSION per muajon maj. Na kontaktoni:

Bejme instalimin e te gjitha sistemeve te nxemjes.
Musa Therm ofron keto sherbime profesionale:

-Instalimin e ngrohjes qendrore me dru qymyr, pelet rrymë, dhe nxemje ekonomike. Me gypa te bakrit dhe inox (ngjyr alumini, ka disa perparesi ndaj gypit te bakrit: me i bukur, me i forte).
Pranojme edhe vetura me kompenzim te instalimeve te nxemjes.

OFROJMË GARANCION PËR PUNËN TONË.

- Instalimin e ujit dhe kanalizimit.
Punojmë në krejt Kosovën. Edhe në diasporë.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +377 44 447 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim