Bubashfaba

Shitet nga: Alban Bytyqi 16 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Kompania porfesionale e dezinsektimit
Shërbime shtëpiaku 3d
Bubashvaba
Bëjm shfarosjen e bubashvabave me material professional max force gel garcion 6 muje efikasteti I gelit eshte 2 vjeqare 044-344-944 dhe 049-283-854 viber +37744344944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim