KULLA TENDA ME QIRA NË VUSHTRRI DHE RRETHINË 049..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KULLA TENDA 29 Gsh 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Kulla - Tenda Japim Tenda te te gjitha madhesive dhe te gjitha dimensioneve per 100, 200, 300, 400 dhe 500 persona. Tendat tona jane te thjeshta, me dekorime, me perde, me drita, me tepih, me patos, me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit, si dhe karrikat jane me mbulesa dekoruese. Ne ofrojme karrika dhe tavolina me mbulesa me qira dhe ato jane me mbulesa edhe siq mund te shihen ne foto te cilat duken si ne ndonje restorant. Kete sherbim firma Kulla Tenda e bene ne tere Kosoven, ne cdo qytet, fshat, kudo qe ju gjindeni klient te nderuar. Kete sherbim e bejme me automjetet tona profesionale si dhe me puntoret e profesionalizuar te cilet e bejn montimin dhe cmontimin ne cdo kohe dhe cdo vend.. Kulla Tenda ofron edhe keto mundesi per ju klient te nderuar, ofrojm DJ per dasmen apo ahengun tuaj, ofrojm ushqim te gjitha specialiteteve nga skara si dhe pije alkoolike dhe joalkoolike. Ofrojm tupan dhe surle per ahengun tuaj si dhe inqizim profesional me kamere Ju mirepresim.... Per me shume informacione dhe me shume foto mund te na vizitoni ne webfaqen tone www.kulla-ks.com. ose ne linkun ne youtube http://www.youtube.com/watch?v=Dxg4HE86Yfg....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim