Karriga dhe tavolina me qera 044 198 450

Shitet nga: Ahmet Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda ( shatora ). Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 044 198 450 049 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim