Nxemje qendrore Instalim & Servisim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Dje 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Bejme instalimin e te gjitha sistemeve te nxemjes.
Musa Therm ofron keto sherbime profesionale:

-Instalimin e ngrohjes qendrore me dru qymyr, pelet rrymë, dhe nxemje ekonomike. Me gypa te bakrit dhe inox (ngjyr alumini, ka disa perparesi ndaj gypit te bakrit: me i bukur, me i forte).
Pranojme edhe vetura me kompenzim te instalimeve te nxemjes.

OFROJMË GARANCION PËR PUNËN TONË.

- Instalimin e ujit dhe kanalizimit.
Punojmë në Vushtrri, Mitrovicë, Obiliq, Podujevë dhe krejt Kosovën. Edhe në diasporë.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim