REKLAMA LED PSE MOS TE JETE BIZNESI JUAJ NE FOKUS

Shitet nga: Bujari 03 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   250 EUR

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Shes Reklamen led ngjyre e kuqe me dimensione
1.30 x0. 34 metter
Ky lloj i reklamave eshte mjaft i avancuar ku ju jep mundesin te ndrroni tekstin ose te vendosni llogo te re sa here qe ju deshironi.
Reklama eshte e paisur me nje power supply Amerikan me ventilator qe konsumon shume pak energji dhe eshte shume i qendrushem.
Punojm edhe reklama te tjera varesisht nga deshira juaj,led display,tabela per pompa benzie,ore digjitale e tjer.
Facebook : Inled Reklama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim