Autotransport YLBERI Nga Gjermania Ne Kosove

Shitet nga: AutorTransporti "YLBERI" Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e veturave nga gjermanija per ne kosov

Nr Kontaktues:

049 476 779Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim