NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT.

Shitet nga: lulzim 12 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT 15 EURO METREN KATROR TENDES I SHTOHEN EDHE 70 CMM NE GJATSI PER SHKAK TE PSHTJELLJES SE BOSHTIT TE TENDES DHE BALLORES.KEMI 120 LLOJE TE SHTOFIT TE AKRILIT PECIAL I DESTINUAR PER TENDA
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim