Jepet lokali me qera 85m2 Vushtrri

Shitet nga: Urbangrup 01 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera 85m2-Vushtrri!
Jepet lokali me siperfaqe prej 85m2 ne qender te qytetit.
Lokali eshte i pershtatshem per te gjitha bizneset afariste.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim