Punojm instalime rrymes elektrike edhe instalim..

Shitet nga: Nehat Hajrizi 26 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Punojm instalime rrymes elektrike gjithashtu instalime ujit dhe kanalizimit dhe instalime nxemjes qendrore me kualitet shum te lart prevoj pune 10 vjeqare mundeni me kontaktu ne keta numra telefoni
Viber 049-587-008 044-596-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim