Bejme instalimin e nxemjes qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Sot 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
044 447 885
049 273 117
Viber: +386 49 273 117
______________
Musa Therm ofron sherbime profesionale:
-Instalimin e ngrohjes qendrore me dru qymyr, pelet rrymë, due nxemje ekonomike. Me gypa te bakrit dhe inox (ngjyr alumini, ka disa perparesi ndaj gypit te bakrit: me i bukur, me i forte)

OFROJMË GARANCION PËR PUNËN TONË.
- Bejme shitjen e materialit per nxemje qendrore: Radijator, shporeta, stufa, kamina, etj.

- Instalimin e ujit dhe kanalizimit.
Punojmë në Vushtrri, Mitrovicë, Obiliq, Podujevë dhe krejt Kosovën. Edhe në diasporë.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim