Shes Kartelen Grafike NVIDIA GTX 295

Shitet nga: aidvzn 02 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kartel Grafike Nvidia Geforce GTX 295 :
.............................................................................
Kartela grafike osht e sapo ardhur nga Zvicrra
e perdorur pak ngjendje trregullt .
........................................................................

GTX 295 1.7GB Memory

448bit

Kerkon Power Supply te fuqishem 600W spaku
Ka 8 pinsh dhe 6 pinsh

.................................................
Viber : +377 45 213 462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim