Kompjuter

Shitet nga: fidan 23 Qer 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin ne gjendje te mir dhe i ruajtur mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim