Qant per Laptop dhe Adapter per Laptop

Shitet nga: Qant 22 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet qanta per laptop orgjinale po ashty edhe adapteri per laptop dyjat 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim