Muzik-Box SONY per vetur 1600 wat

Shitet nga: takalushi 03 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes muziken per vetur te firmes SONY 1600 waatt
* boxi i ka 1000 wat
* zmadhuesi i ka 600 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim