Micro SD Card 32 GB ---- 10 EURO

Shitet nga: Alban 06 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Vushtrri
Memory card 32 GB mund te perdoret per telefona, aparata fotografik, tableta etj. Janë të reja dhe njëkohësisht të testuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim