Aparat Digjital Canon

Shitet nga: Albion 10 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fotoaparate
-Shes Aparat Digjital Canon PowerShot A2500 16.0 Mega Pixels 5x.
-Me Aparatin Vjen Edhe Mbushesi,Kablla (Me Lidh Me PC),Bateria Dhe Momery Card (4Gb). Siç Shihen Në Foto.
-Viber: +37745485181


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim