GPS

Shitet nga: Isak Gerxhaliu 01 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shes GPS Garmin me keto karakteristka:
Jep koordinatat x, y dhe z
Sistemin koordinativ Kosovaref (perveq atyre standard qe i kan te gjith GPS-at);
Saktesia 2-5 m;
Memorie per 500 pika (koordinata);
10 rruge;
Bateria deri ne 22 ore (2x AA)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim