Zerim profesinal per projektor,plazma etj

Shitet nga: agimi 11 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
zerimi eshte me telekomand,me USB dhe memorikarte mund ta perdoresh per tv,dvd,projektor etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim