Tv Philips 80cm,100Hz shume i mire

Shitet nga: agimi 18 Jan 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shume i mire,i programuar e ka edhe digitronin,fotot i ndal dhe i ndan kanalet ngjyrat perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim