shes Televizor Sony Bravia 42" inch

Shitet nga: gzimi 07 Krr 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv n Sony bravia 42" inch ne gjendje prefekte punon shum mir qmimi shum pak i diskutueshem pres blers serioz
fotot jan origjinale te tv
mundeni me me shkru edhe ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim