Televizor

Shitet nga: Berat 07 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim