Telefona per pjese

Shitet nga: xxxx 14 Maj 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Te gjith jane per pjes ka qe dhezin dhe jane vetem per shirit apo per ekrane nvaret prej telefonit, ka qe skan vale etj, mirpo per pjes bajne te gjith.

I jape edhe me cope edhe me shumic

+38649310964 (Viber, Whats app)

- Qmimi shum i lire

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim