2par fellne 18dhe15

Shitet nga: driton 28 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose drerroj 2par fellne nipar jon 18-kromit dhe tjetra 15-alumin me goma 2part
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim