Fellne 16 coll me goma ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 15 Krr 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll me goma per Passat Golf 5-6-7 Tauran
Fellga felge disqe goma
Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim