Fellne 16 coll për Golf 6-5 passat Taur..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne LALI Dje 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll për Golf 6-5 passat Tauran Sharan me goma
fellge felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim