Fellne 16 per bmw

Shitet nga: kushtrim 08 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 225-55/16 me goma te dimrit sava m+s 4 te njeta
049888009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim